בניית אתרים בקריית גת והסביבה - אגוז מערכות

בניית אתרי אינטרנט הינו תחום עמוס בספקים, מעצבים, נותני שירות, מקדמים וכדומה. לפעמים נדמה שכולם אומרים אותו דבר רק בצורה אחרת.

מה הם מנסים למכור לנו? מה רוצים מאיתנו? בסה"כ אנחנו רוצים אתר אינטרנט ... האם זה כל כך מסובך?

התשובה חד משמעית: זה לא מסובך זה פשוט אם מכירים כמה כללים בסיסיים

  1. האתר בנוי משלושה חלקים.
    • תוכנה - שפת תכנות שאיתה בונים את האתר. אתם הלקוחות לא צריכים להבין בזה כלום וזה גם לא מעניין
    • את מה שתגידו להם "כאן אני רוצה תמונה," שם אני רוצה רקע" פה אני רוצה כפתור וכדומה. במקרה הזה חשוב שיהיה לכם בראש פחות או יותר צורה של האתר שלכם
    • מנועי חיפוש כגון גוגל,בינג,יאהו וכדומה- כאן חשוב שהאתר יהיה מוכן להכנסת תוכן ופרטים כדי שמנועי החיפוש ימצאו אותו בקלות.
  2. ניתן להתמקד בשני סוגי אתרים, אתר שבו כל שינוי מצריך מתכנת (החברה שבונה את האתר) אתר זה בדרך כלל יותר זול מכיוון שמדובר על מספר דפים ללא מערכת ניהול תוכן. השני, אתר שבנוי על פלטפורמה שמאפשרת לך הלקוח, לבצע שינויים, להוסיף דפים ללא תלות באף אחד דרך מערכת ניהול תוכן ברך כלל בעברית. צריך הדרכה קצרה כדי להבין את הרעיון. פלטפורמות מוכרות הן: Word Press, Jumlla, Drupal

ההמלצה שלנו- לקחת אתר שבנוי על פלטפורמה פופולרית מוכרת וכך נוכל להיות עצמעיים לחלוטין. כל בונה אתרים יודע להתעסק עם זה, כל מקדם יודע לקדם את זה ואנחנו יכולים לערוך תוכן בקלות ובמהירות, לבנות דפי נחיתה וכל מה שאנחנו רוצים.

חשוב לדאוג לכך שקובצי המקור נשארים אצלכם. אין לאף אחד זכות לקחת ממכם את קובצי המקור ולא לתת לכם גישה במידה אתם רוצים לעזוב אותו או כיוצא באלה.

בניית אתרים בקריית גת והסביבה - 1800-200-230

נשמך לעמוד לרשותכם בכל הקשור בנושא חשוב זה ולתת לכם את מירב הידע והנסיון שיש לאגוז מערכות